Nezávazná poptávka

Výroba šperků 3D tiskem

Díky 3D tisku nemá design šperků hranic
Tvoříme samotné šperky z plastu i prototypy pro odlévání

Získejte nabídku
  • Kalkulace do 3 hodin
  • Výroba i do druhého dne
  • Konzultace zdarma
  • Dodání v termínu nebo zdarma
  • Široká nabídka materiálů a technologií

3D tisk šperků vám přinese výraznou inovaci, zrychlení a personalizaci.
Rádi s vámi probereme všechny možnosti!

Prototypy šperků

3D tisk se ve šperkařství osvědčuje při zkoušení a testování designu a je skvělým materiálem pro diskuzi nad reálnými tvary.

Formy pro odlévání šperků

Funkční pomůcky pro tvorbu tvarově náročných šperkařských celků. Tiskneme z pryskyřice, která v peci odtéká bez zanechání stop.

Šperky z plastu

Výroba designových šperků technologií 3D tisku – neobvyklé náramky, náhrdelníky, přívěsky, náušnice, piercingy a další.

Poslední ukázky 3D tisku

Od 300,- Kč Kč 1 den
" class="img-fluid mb-3">

Originální dekorace vyrobené 3D tiskem.

250 Kč Kč 1 den
3D tisk náramku" class="img-fluid mb-3">

3D tisk šperku z plastu - náramek

3D tisk Praha

Proč Sharplayers

Chceme, abyste uspěli a vaše vize byly skutečností. Získat 3D prototyp je s námi snadnější, rychlejší i levnější než kdy předtím.

Více o společnosti
3D tisk už
do 24 hodin
Konzultace 3D
designu zdarma
Výborný poměr
cena / kvalita
Garance termínů
a vrácení peněz

Píšeme na blogu

Ne vždy je nutné 3D model vytvářet, protože díky rostoucí oblibě 3D tisku, je již mnoho univerzálních modelů ke stažení. Pokud se je autor rozhodl publikovat, lze je dohledat zpravidla na několika serverech. Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Dokážeme vytisknout objekty od 1x1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií - CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Centrum nápovědy