Nezávazná poptávka

Ochrana soukromí

Vaše soukromí má pro nás nejvyšší prioritu, takže plně dodržujeme veškeré platné právní předpisy o ochraně údajů a ochrany spotřebitele a všechny vaše osobní údaje považujeme za plně důvěrné. V souladu s nařízením GDPR shromažďujeme a zpracováváme pouze následující údaje:

  • Fakturační adresu a adresu dodání
  • Telefonní číslo
  • E-mail

Ujišťujeme vás, že tyto údaje se nikdy nebudou šířit mimo naši organizaci pro účely zasílání reklamních a marketingových informací. Všechny informace, které nám poskytnete, jsou uloženy na zabezpečených webových serverech. Kontaktní údaje se používají pouze pro plnění objednávek a nejsou předávány třetím stranám, kromě přepravních firem (DPD, DHL, Frogman s.r.o.).

Cookies, které mohou být uloženy v uživatelském počítači:

  • Google Analytics – webová analytika
  • Remarketingový kód Google – zacílení reklamy
  • Seznam.cz remarketingový kód – zacílení reklamy
  • Facebook pixel – webová analytika a zacílení reklamy
  • Smartlook – Smartsupp.com, s.r.o. – webová analytika
  • Hotjar.com – webová analytika
  • Tawk.to – online chat

Bezpečnost platebních dat 

Online platby kartou jsou prováděny pouze prostřednictvím renomovaných bankovních institucí (PayPal, 2checkout). Tyto třetí strany obdrží pouze informace potřebné k ověření a schválení platební karty. Všechny tyto organizace mají přísnou povinnost uchovávat vaše osobní údaje soukromé. Při objednávání na serveru Sharplayers souhlasíte s tím, že jste přečetli a pochopili naše Smluvní podmínky a tyto zásady ochrany osobních údajů.

Rubrika: Nezařazené

Příspěvek napsal Tomas

Píšeme na blogu

Ne vždy je nutné 3D model vytvářet, protože díky rostoucí oblibě 3D tisku, je již mnoho univerzálních modelů ke stažení. Pokud se je autor rozhodl publikovat, lze je dohledat zpravidla na několika serverech. Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Dokážeme vytisknout objekty od 1x1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií - CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Centrum nápovědy