Nezávazná poptávka

Garance a záruka

Záruční doba

Záruční doba je standartně 2 roky od dodání výrobku. Vztahuje se na vady při běžném použití, do kterého je díl určen. Záruka se nevztahuje na vady způsobené užitím v podmínkách, které nejsou pro daný materiál vhodné (například zvýšená teplota, nadměrné mechanické namáhání, styk s chemikáliemi). Doporučujeme do objednávky uvést co nejvíce informací o plánovaném užití výrobku, dokážeme tak doporučit vhodný materiál.

 

Garance kvality

Případy refundace:

  • Problémy s přesností lze uplatnit až do 4 týdnů po dodání. Za nepřesné díly se považují ty, kde je překročena tolerance odchylky technologie 3d tisku.
  • Problémy s kvalitou (vzhledové vady) můžou být uplatněny až do 4 týdnů po dodání.

V případě potvrzení požadavku bude uznána plná refundace.

 

Záruka dodržení termínu (platí pouze pro objednávky placené předem):

Pokud překročíme termín, vaše objednávka bude zcela zdarma. U malých zakázek do 5 kusů se záruka uplatňuje při 20 %  časového zpoždění. U větších zakázek od 5 do 50 kusů je záruka poskytována při zpoždění o 40 %.

  • Pokud překročíme lhůtu, objednávka bude zdarma
  • U malých zakázek do 5 kusů se záruka uplatňuje po překročení termínu o 30 %
  • U větších zakázek od 5 do 50 kusů je záruka použita po překročení termínu o 50 %

Příklad: Objednáte si 15 kusů k tisku. V nabídce máte odhadovanou dodací lhůtu 7 dní. Časovač se spustí po zaplacení. Protože si objednáte více než 5 ks, vztahuje se na vás limit 50 %. Není-li zásilka doručena do 11 dnů po uskutečnění platby, můžete požádat o vrácení peněz.

Proč záruka vrácení peněz neplatí ihned po překročení termínu? Občas je totiž nutné výrobek, nebo část zakázky, vytisknout znovu. Necháváme si tedy určitý čas na opravu zakázky, kdybychom nebyli spokojeni s kvalitou.

Podmínky záruky termínu:

  • Tato záruka platí pouze pro EU. V jiných zemích nedokážeme přesně vypočítat čas přepravy.
  • Časem doručení se počítá 1. pokus o doručení nebo čas doručení na depo lokálního přepravce, v případě že se jedná o exportní zásilku.
  • Vztahuje se až na 50 kusů.

 

Rubrika: Nezařazené

Příspěvek napsal Tomas

Píšeme na blogu

Ne vždy je nutné 3D model vytvářet, protože díky rostoucí oblibě 3D tisku, je již mnoho univerzálních modelů ke stažení. Pokud se je autor rozhodl publikovat, lze je dohledat zpravidla na několika serverech. Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Dokážeme vytisknout objekty od 1x1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií - CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Centrum nápovědy