O mně

Ahoj, jsem Tomáš

Jsem zakladatel Sharplayers. Dovolte mi, abych vám představil mé podnikání a mé vize!

Read more

Moje další projekty

V Sharplayers zhmotňujeme sny.

Založil jsem Sharplayers, protože sám jsem potřeboval zhmotnit svůj sen, ale nevěděl jsem, na koho se obrátit. Potřeboval jsem nejen výrobu, ale i radu. A samozřejmě co nejrychleji 🙂

Problém, který jsem měl, dal vzniknout nápadu. Ten nápad byl zajistit rychlou (zejména aditivní) výrobu dostupnou všem. Vlastně to není nijak originální nápad, ale prostě jsem cítil, že je to to pravé. Uvědomil jsem si, že rychlé prototypování a výroba dokonale zapadá do konceptu vize, na jejímž uskutečnění pracuji. Ponořil jsem se tedy do práce na novém start-upu naplno.

Posláním Sharplayers je především pomoci vám, inovátorům, vynálezcům, inženýrům, architektům, a mohl bych pokračovat, realizovat vaše vize. Ať se na nás obrátíte v jakékoli fázi vývoje, dokážeme poradit, jak se posunout. A když je konečně myšlenka v tom správném formátu, tak se s chutí pustíme do výroby.

Dlouhodobá vize je stát se subdodavatelem pro aerospace aplikace a založení vlastního vývojového centra.

Jak jsem se dostal k tomuto podnikání?

Protože si myslím, že důvěryhodnost je pro podnikání velmi důležitá, mohu vám představit také další úspěšné projekty, kterých jsem součástí.

  • Elektro-obojky.cz – můj první doteď běžící projekt (rozhodně však ne můj úplně první :), celoevropský internetový obchod se specializací na elektronické obojky.
  • Reedog.cz – internetový obchod  a privátní značka se zbožím pro psy a kočky. Protože chci dělat také něco pozitivního.
  • Aldigo.com – můj poslední projekt je nejkontroverznější. Tento inzertní server je určený pro dospělé. Pokud máte méně než 18 let, neklikejte!