Nezávazná poptávka

Ceny 3D tisku

Každý výrobek je unikátní, musíme proto napřed i váš projekt individuálně posoudit.
Průměrná cena 1 hodiny 3D tisku se pohybuje od 50 do 150 Kč.

Získat kalkulaci už do 3 hodin

Parametry pro výpočet ceny zakázkového 3D tisku

  • Počet stejných dílů
  • Množství a typ materiálu
  • Velikost dílu
  • Detaily vzhledu (např. viditelnost vrstev)
  • Délka 3D tisku
  • Expresní dodání
  • Nutnost úprav modelu (dáno kvalitou dodaných podkladů)
Získejte přehled o ceně podle ukázek naší práce

Nadstandardní servis a doplňkové služby

Základní úpravy 3D modelu a konzultace
1h zdarma
Další úpravy a konzultace
300 Kč/h
Modelování objektů - 3D design
500 Kč/h
Povrchová úprava, tvorba závitů apod.
300 Kč/h

Píšeme na blogu

Ne vždy je nutné 3D model vytvářet, protože díky rostoucí oblibě 3D tisku, je již mnoho univerzálních modelů ke stažení. Pokud se je autor rozhodl publikovat, lze je dohledat zpravidla na několika serverech. Sestavili jsme seznam klíčových serverů, kde stahovat 3D modely pro tisk zdarma, nebo za poplatek.

(Pokračování textu…)

Další články

Často se ptáte

Dokážeme vytisknout objekty od 1x1 mm po sestavy dílů s velikostí i několik metrů. Umíme vkládat závitové vložky a kovové výztuhy. Tiskneme z většiny dostupných materiálů, od PLA po ULTEM. Zvládáme technologii rozpustných podpor i více-materiálového tisku. Materiály s příměsí karbonu, nebo tisk z flexibilní gumy.

Nezabýváme se však pouze 3D tiskem, ale dokážeme vyvíjet kompletní produkty za pomoci všech dalších technologií - CNC obrábění, řezání laserem a vodním paprskem, ohýbání plechů, výroba z plexiskla apod.

Můžete poslat data přes kontaktní formulář, nebo nám napsat na chatu. Data mohou být 3D model, výkres, fotografie, nebo skica. Čím více nám o vašem budoucím výrobku sdělíte, tím lépe dokážeme vybrat vhodný materiál a postup. Poradíme si jak s 3D tiskem podle vaší předlohy, tak s kompletním vývojem funkčních prototypů, včetně různých doplňujících služeb. Navrhneme sestavy dílů, ozubená kola a převody, zajistíme výrobu DPS včetně osazení, finální produkt naprogramujeme, nebo nalakujeme.

Zpracujeme většinu 3D souborů, 2D výkresy, i naskenované skici. Můžete tedy posílat data v prakticky libovolném formátu, pokud je jakýkoliv problém, obratem se s vámi spojíme a navrhneme řešení.

Specializujeme se za technické modely. Navrhneme kompletní sestavy strojů, zařízení či instalačni šablony a vodítka. Ale také převedeme do 3D budovy z výkresu a nebo fotografií. Zajistíme průmyslový design pro vás produkt.

Centrum nápovědy